Комплекти фурнітури

Комплекти фурнітури

Для переміщення воріт на монорейці обов'язковим є установка фурнітури, які можна придбати в комплекті, або окремо. В набір фурнітури входять 4 основних елемента.

Напрямна

Напрямна має спеціальну форму і кріпиться на покритті проїзду, тому поверхня повинна бути твердою, наприклад, бетонної. Довжина виробу повинна бути в два рази більше, ніж ширина проїзду, щоб стулка могла максимально відкритися. Наприклад, якщо проїзд має ширину 3,0 м, напрямна повинна бути не менше 6,0 м.

Нижні ролики

Нижні ролики кріпляться знизу стулки якомога ближче до її вертикальним гранях (правої і лівої). При покупці звертайте увагу на те, щоб вони були з монтажними кронштейнами. Кожен з роликів має підшипники, які знаходяться в металевій обоймі. Вироби до стулки можна приварити або закріпити болтами. Для цього у монтажних кронштейнів є по два отвори. 

Верхні ролики з пластиною

Верхні ролики з пластиною кріпляться до так званого металевого нащільника, який знаходиться на ближньому до зони відкату стовпа. Виріб не дасть верхній межі стулки під час переміщення відхилитися від необхідної траєкторії. Пластина може мати ролики з гумовим або пластиковим покриттям. Краще зупинятися на першому варіанті, тоді при контакті зі стулкою вони не будуть здирати фарбу на її полотні. Пластина повинна обов'язково мати збільшені отвори для кріплення роликів, щоб між ними було максимально точно підігнано відстань під товщину стулки. 

Верхній уловлювач

Верхній уловлювач є скобою з відігнутими металевими пелюстками, щоб в нього гарантовано потрапляла стулка. Щоб цей елемент фурнітури не погнувся від тиску стулки, товщина стінок металу, з якого він зроблений, повинна бути не менше 4 мм. 


Rolling Expert 400

Rolling Expert 400

Rolling Expert

Комплект фурнитурыДлина украинской направляющейЦенаRolling Expert 400 длина 5м5 метров2090 грнR..

2737.50грн.

Світ Воріт  LUX 500

Світ Воріт LUX 500

LUX

Комплект с черной украинской направляющейКомплект фурнитурыДлина украинской направляющейЦенаСвіт Вор..

4737.50грн.

Світ Воріт  STANDART 500

Світ Воріт STANDART 500

STANDART

Комплект с черной украинской направляющейКомплект фурнитурыДлина украинской направляющейЦенаСвіт Вор..

3237.50грн.

Світ Воріт  STANDART 800

Світ Воріт STANDART 800

STANDART

Комплект с черной украинской направляющейКомплект фурнитурыДлина направляющего профиля в комплектеЦе..

6475.00грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)