Елементи фурнітури

Елементи фурнітури


Для переміщення воріт на монорейці обов'язковим є установка фурнітури. В набори фурнітур зазвичай входять 4 основних елемента. Проте, в залежності від загального проекту відкатних воріт, існують нестандартні комплекти, основні деталі яких можуть виконувати свою функцію. Щоб не зіткнутись з такою ситуацією, елементи фурнітури і також декілька невеличких допоміжних засобів можна придбати окремо.

Напрямна

Напрямна має спеціальну форму і кріпиться на покритті проїзду, тому поверхня повинна бути твердою, наприклад, бетонної. Довжина виробу повинна бути в два рази більше, ніж ширина проїзду, щоб стулка могла максимально відкритися. Наприклад, якщо проїзд має ширину 3,0 м, напрямна повинна бути не менше 6,0 м.

Нижні ролики

Нижні ролики кріпляться знизу стулки якомога ближче до її вертикальним гранях (правої і лівої). При покупці звертайте увагу на те, щоб вони були з монтажними кронштейнами. Кожен з роликів має підшипники, які знаходяться в металевій обоймі. Вироби до стулки можна приварити або закріпити болтами. Для цього у монтажних кронштейнів є по два отвори. 

Верхні ролики з пластиною

Верхні ролики з пластиною кріпляться до так званого металевого нащільника, який знаходиться на ближньому до зони відкату стовпа. Виріб не дасть верхній межі стулки під час переміщення відхилитися від необхідної траєкторії. Пластина може мати ролики з гумовим або пластиковим покриттям. Краще зупинятися на першому варіанті, тоді при контакті зі стулкою вони не будуть здирати фарбу на її полотні. Пластина повинна обов'язково мати збільшені отвори для кріплення роликів, щоб між ними було максимально точно підігнано відстань під товщину стулки. 

Верхній уловлювач

Верхній уловлювач є скобою з відігнутими металевими пелюстками, щоб в нього гарантовано потрапляла стулка. Щоб цей елемент фурнітури не погнувся від тиску стулки, товщина стінок металу, з якого він зроблений, повинна бути не менше 4 мм. 


Профіль 60х70х3,5 мм

Профіль 60х70х3,5 мм

Профиль

Ціна за один метр...

250.00грн.

Профиль  85х94х5 мм

Профиль 85х94х5 мм

Профиль

Ціна за один метр.Материал- черная стальПроизводитель - Украина..

562.50грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)